X-WAVE – REVOLUČNÉ RIEŠENIE NA CELULITÍDU, JAZVY A STRIE

BTL X-WAVE využíva energiu akustických vĺn a ponúka najlepšie výsledky pri zlepšovaní textúry pokožky.

Metóda je vhodná na zlepšenie pružnosti pokožky a tiež jej spevnenie, ako aj redukciu nadmerného tuku.

X-WAVE dosahuje najlepšie výsledky pri neinvazívnom ošetrení celulitídy, jaziev a strií.

Všetko s dlhotrvajúcimi viditeľnými výsledkami.

Čo je X-WAVE?

Pomocou sily cielených vibrácií prispieva X-WAVE k eliminácii hlavných faktorov spôsobujúcich nerovný povrch pokožky a vedie k výraznému zlepšeniu vzhľadu pokožky.

Ako funguje X-WAVE?

Oscilujúca mechanická energia sa zavádza do tela a vyvoláva vibrácie v spojivovom tkanive. Tkanivo sa mechanicky uvoľňuje a sťahuje a uvoľnená energia mechanického kmitania iniciuje fyziologické procesy.

Výhody a efekty:

 • Zlepšenie textúry pokožky
 • Redukcia nadmerného tuku
 • Zmiernenie celulitídy a zlepšenie jej vzhľadu
 • Trvanie jednej procedúry od 7 do 10 minút
 • Neinvazívna metóda
 • Pohodlná a bezbolestná terapia
 • Nie je potrebný čas na zotavenie

Prečo Biothecare?

 • Klientom poskytujteme servis na vysokej úrovni
 • Naším hlavným záujmom je spokojný klient, ktorého získame iba prácou s najkvalitnejšími produktami a najlepšími výsledkami
 • Náš tím pod vedeím MUDr. M. Moataza Alfaresa, ktorý má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a sme špecialistami v komplexnom omladení tváre a oblasti formovania tela použitím nechirurgických postupov a technológií
 • Záleží nám na spokojnosti každého klienta, máme individuálny prístup a zmysel pre detail

Najčastejšie otázky:

Je pre mňa tento postup vhodný?

Ošetrenie X-WAVE je bezpečné pre pacientov všetkých vekových skupín a typov pleti, ktorí chcú mať dodatočný účinok pri iných postupoch neinvazívneho tvarovania tela. Ide o možnosť pre tých, ktorí túžia po estetickom zlepšení bez nákladov a času potrebného na zotavenie po operácii.

Ako dlho trvá ošetrenie?

Prispôsobíme vám plán procedúr podľa vašich potrieb. Väčšina klientov podstúpi v priebehu niekoľkých týždňov 4 až 6 sedení. Procedúry zvyčajne trvajú asi 7-10 minút v závislosti od stavu a oblasti, ktorá sa má ošetrovať.

Čo cítim pri procedúre?

Postup je založený na emisii cielených vibrácií do ošetrovaného tkaniva. Počas procedúry budete cítiť intenzívnu mechanickú stimuláciu.

Ako rýchlo uvidím výsledky?

To veľmi závisí od ošetrenej oblasti, jej stavu a ďalších faktorov. Už po jednej procedúre si môžete všimnúť viditeľné vylepšenie.

Je po procedúre potrebný čas na zotavenie??

S X-WAVE nie je potrebný žiadny čas na zotavenie. Ošetrenie môžete jednoducho absolvovať počas obedňajšej prestávky a okamžite sa vrátiť k svojim každodenným činnostiam.

Recenzie

"Profesionálny prístup...podrobne vysvetlené o aký výkon sa konkrétne bude jednať a čo by eventuálne v prospech klientky ešte vylepšené mohlo by byť ..bola som veľmi spokojná...ďakujem"

Gitka

"Som nadmieru spokojná. Milý príjemný prístup a profesionálne odvedená práca."

Ida

"Pán doktor má veľmi zodpovedný prístup. Presne si naznačí, kam botulotoxín aplikuje. (Nie všetci to tak robia.) Poradí, čo a ako vylepšiť."

Ľubica

"Som veľmi spokojná s výsledkom, aj s celým priebehom zákroku. Pán doktor neuveriteľne milý a ochotný. Prostredie príjemné. Odporúčam."

Mária

"Veľmi milý personál, pekné komorné prostredie v centre mesta a navyše pán doktor veľký profík, prácu si odviedol výborne."

Ida

Cenník

  Ceny Ceny po zľave
X-WAVE
1 lokalita (brucho/zadok/boky/ramená/predné alebo zadné stehná) 40€  
2 lokality 70€  

Napíšte nám

Meno

Email (povinné)

Telefónne číslo

Správa (povinné)

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (povinné)

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a poskytovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. spoločnosti ALFARES, s. r. o., Šalviová 878/40, 821 01 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Konzultácia zdarma Zavolať