O nás

V Biothecare sme špecialistami v komplexnom omladení tváre a v oblasti formovania tela použitím nechirurgických postupov a technológií. Navyše sa špecializujeme na odstránenie ochlpenia pomocou IPL a na permanentný make-up.

Náš slovenský tím sa skladá z vysokokvalifikovaných doktorov a beauty terapeutov pod vedením Moataza Alfaresa s univerzitným certifikátom v odbore Anatómia a injekčné techniky používané v estetickej medicíne Univerzity Nice Sophia Antipolis. Alfares má dlhoročné skúsenosti v omladzovaní tváre a formovaní tela.

Naším hlavným záujmom je spokojný klient, ktorého získame iba prácou s najlepšími výsledkami v neinvazívnych zákrokoch.
Náš dôraz na kvalitu a najlepšie výsledky urobili z Biothecare Estetika najprestížnejšiu značku v sektore.

Náš tím

Moataz Alfares

Moataz Alfares

estetickej medicíny

Je odborne kvalifikovaný v oblasti lekárskej estetiky, špecializujúcim sa na komplexné omladenie tváre a formovanie postavy pomocou nechirurgických zákrokov a techník.

Svoje vzdelanie získal na medicínskej univerzite Sophia Antipolis v Nice vo Francúzsku v obore Anatómia a injekčné techniky. Má dlhoročné skúsenosti s omladzovaním tváre, formovaním postavy a aplikovaním botulotoxínu, všetkých druhov kožných výplní, chemickým pílingom a mezoterapiou.

Skúsenosti, ktoré nadobudol v rôznych krajinách ako Slovensko, Španielsko, Dubai, Saudská Arábia a Sýria mu dávajú výhody pri jednaní z rôznymi typmi klientov, ktorým stanovuje individuálny liečebný plán tak, aby dosiahol maximálnu spokojnosť.

Huda AlHerakiová

Huda AlHerakiová

Kozmetička

Odborne kvalifikovaná beauty poradkyňa, ktorá sa špecializuje na rôzne techniky a ošetrenia tváre,  tela a permanentný make up. Počas svojej praxe získala niekoľko kozmetických certifikátov v rôznych krajinách. Má 13 ročné skúsenosti na Slovensku, Španielsku, v Dubaji, Saudskej Arábii a Sýrii. Orientuje sa na požiadavky klienta tak, aby sa pochopila jeho požiadavky a ponúkla mu kozmetické služby v najvyšších štandardoch.

Mgr. Zuzana Dudová

Mgr. Zuzana Dudová

Kozmetička

Svoju prácu miluje už od strednej školy. Popri študiu Vysokej školy v odbore sa rozhodla svoje skúsenosti a vedomosti, ktoré nadobúdala po dobu 7 rokov v prestížnych kozmetických salónoch poskytovať  práve v exkluzivnej estetickej klinike Biothecare.

Kristína Mináriková

Kristína Mináriková

Kozmetička

V roku 2013 úspešne absolvovala štúdium v Bratislave ako kozmetička a vizážistka a odvtedy aktívne pracuje a rozširuje svoje vedomosti v odbore. Ponúka poradenstvo v oblasti kozmetiky a zdravého stravovania v rámci skrášľujúcich telových procedúr. Svoju prácu odvádza zodpovedne, detailne v príjemnej až relaxačnej atmosfére.

Lucia Farghaly

Lucia Farghaly

Zdravotná sestra

Úspešne ukončila štúdium v roku 2012, svoje skúsenosti nadobudla prácou v Nemecku a Švajčiarsku. Svoje znalosti naďalej rozvíja v oblasti estetickej medicíny. Napĺňa ju práca s ľuďmi.

Náše certifikáty

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať