Vlasy

Mezoterapia

Liečba mezoterapiou je nechirurgické kozmetické riešenie zamerané na odstránenie problémových oblastí v tele, ako je celulitída a nadváha. Pomôže pri tvarovaní tela a omladení tváre a krku. Mezoterapia je však veľkým pomocníkom pri stimulácii rastu vlasov. Injekčne sa do kože hlavy, aplikujú rôzne typy liečiv, vitamínov a minerálov, ktoré kožu a vlasové folikuly vyživia. Po aplikácii je vlasová pokožka elastickejšia, vlasy vyzerajú zdravšie, sú pevnejšie, menej sa lámu a vypadávajú. Obsah našich injekcií sa mení v závislosti vášho problému a oblasti, ktorá má byť ošetrená. Mezoterapia na vlasy stimuluje a podporuje rast vlasov.

Náš špecifický biorevitalizačný komplex má nasledujúce účinky:

  • Stimuluje rast vlasov
  • Podporuje rast vlasov
Mezoterapia

Plazmaterapia – Drakula terapia

Ide o nechirurgickú metódu, ktorá spočíva v aplikácii vlastnej krvnej plazmy do podkožného tkaniva. Ošetrenie je bezpečné, netoxické a vašej pokožke úplne prirodzené pretože plazma je získavaná odstredením z vlastnej krvi pacienta. Plazmaterapiu je možné aplikovať aj do vlasovej časti hlavy, čo znamená, že je účinná aj pri liečbe alopécie (plešatosti).Vpichovaná plazma v oblasti vlasových lôžok podporuje obnovu a rast vlasového tkaniva.

Spôsob podania a priebeh terapie
Pacientovi je injekčne odobraná skúmavka krvi. Ihneď po odobraní sa skúmavka s krvou umiestní na 5 minút do špeciálnej centrifúgy. Týmto procesom je krv separovaná na biele a červené krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje dôležité krvné doštičky. Takto oddelená plazma je následne premiešaná so špeciálnym DNA aktivátorom. Pripravené sérum lekár vpichuje pacientovi do pokožky. Plazmu môžeme podávať do pokožky pomocou klasickej mezoterapeutickej pištole alebo podobne ako pri aplikácii výplňových materiálov jemnou ihličkou. O tom ktorý spôsob aplikácie je pre vás vhodnejší, rozhodne lekár na základe stavu vašej pokožky a pokročilosti jej zmien. Ošetrenie pomocou Drakula terapie trvá v priemere 20 až 30 minút.

V závislosti od potreby je vhodné absolvovať 2 až 4 ošetrenia, v 2-týždňových intervaloch. Výsledok sa naplno prejaví v priebehu niekoľkých týždnov a účinky tejto terapie pretrvávajú 6-8 mesiacov.

Plazmaterapiu aplikujeme pomocou švajčiarskej technológie RegenPlazma alebo A-PRP- plazma. Táto plazma je bohatá na krvné doštičky a ide o doteraz najčistejšiu formu aplikácie krvnej plazmy za účelom omladenia pleti, pri ktorej dokážeme aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Klient si môže vybrať z dvoch možností – aplikácia čistej krvnej plazmy, alebo plazmy spojenej s kyselinou hyalurónovou.

Výhody terapie:

  • pevnejšie, hustejšie a kvalitnejšie vlasy
Plazmaterapia – Drakula terapia

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať