Modelovanie tváre

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je dôležitou a prirodzenou súčasťou väziva. Koža obsahuje asi polovicu celkového množstva kyseliny hyalurónovej v organizme. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k ochabovaniu. Použitím kyseliny hyalúronovej dokážeme modelovať podľa predstáv tri hlavné časti tváre – vrchnú, strednú a dolnú časť.

Kyselina hyalurónová

Sagioni melt

Toto ošetrenie účinne pomáha zlepšiť a modelovať spodné časti tváre, redukuje podkožný tuk. Táto terapia rozklada tukové bunky, stimuluje lymfatický systém, zlepšuje cirkuláciu krvi a kapilárneho systému. Pôsobí ako lokálna liposukcia najmä pre redukciu dvojitej brady.

Botulotoxín

Botulotoxín je látka schopná uvoľňovať svalové stiahnutia. Na tvári dokáže zmierniť až zamedziť zvýšenú mimickú aktivitu a tým vyhladiť mimické vrásky. Účinok botulotoxínu trvá zhruba 4-6 mesiacov, jeho efekt postupne odoznieva a je potrebné aplikáciu zopakovať . Korekcia krku a dekoltu botulotoxínom je veľmi účinná a spoľahlivá metóda s minimálnym rizikom vedľajších účinkov.

Botulotoxínom je možné korigovať:

  • krk a dekolt (Nefertiti lift – vyrysovanie sánky)
  • štovrcovú tvár a jej zmenu na oválnu (injektáž žuvacieho svalu)
  • zoštíhlenie tváre pomocou botulotoxínu vpichnutého do žuvacieho svalu
Botulotoxín

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať