Lifting a kontúry

Radiesse

Kolagén je proteín, ktorý tvorí až 70% kože, patrí vôbec k najdôležitejším a najzastúpenejším proteínom v ľudskom tele. Je zodpovedný za pevnosť a pružnosť spojivového tkaniva. Vekom klesá produkcia kolagénu a ochabovanie spojivového tkaniva. Navodenie kolagenézy je jedným z kľúčových procesov nutných k rejuvenizácii kože. Radiesse je možné aplikovať takmer do ktorejkoľvek časti pokožky, a je vhodné na lifting tváre.

Účinky:

 • zvyšuje porudukciu kolagénu
 • vyplňuje, liftuje, omladzuje
 • kontúruje obrysy tváre
Radiesse
Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je dôležitou a prirodzenou súčasťou väziva. Koža obsahuje asi polovicu celkového množstva kyseliny hyalurónovej v organizme. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom.

Kyselina hyalurónová sa používa ako výplňový materiál a môžeme ňou docieliť:

 • lifting tváre
 • pozvihnutie obočia
 • úprava kontúr tváre vpichnutím kyseliny hyaluronovej na špecifické miesta, napr. líca a čelo
Kyselina hyalurónová

Botulotoxín

Botulotoxín je látka schopná uvoľňovať svalové stiahnutia. Na tvári dokáže zmierniť až zamedziť zvýšenú mimickú aktivitu. Účinok botulotoxínu trvá zhruba 4-6 mesiacov , jeho efekt postupne odoznieva a je potrebné aplikáciu zopakovať . Korekcia tváre botulotoxínom je veľmi účinná a spoľahlivá metóda s minimálnym rizikom vedľajších účinkov.

Aplikáciou botulotoxínu je možné docieliť:

 • nefertiti lift – úprava tvaru brady a sánky
 • úpravu kontúr tváre injektážou žuvacieho svalu
 • pozdvihnutie obočia
Botulotoxín
Mezoterapia

Mezoterapia

Liečba mezoterapiou je nechirurgické kozmetické riešenie zamerané omladenie tváre a krku. Mezoterapia sa aplikuje injekciami, ktoré obsahujú rôzne typy liečiv, vitamínov a minerálov. Sú zavedené do mezodermy – vrstvy tuku a tkaniva pod kožou.

Náš špecifický biorevitalizačný komplex má nasledujúce účinky:

 • mierne nadvihnutie pokožky na tvári alebo redukcia (odtučnenie) tváre s použitím špecifického zloženia produktu, ktorý zabezpečí výsledky presne podľa vašich predstáv.
Mezoterapia

Plazmaterapia – Drakula terapia

Ide o nechirurgickú metódu, ktorá spočíva v aplikácii vlastnej krvnej plazmy do podkožného tkaniva. Ošetrenie je bezpečné, netoxické a vašej pokožke úplne prirodzené pretože plazma je získavaná odstredením z vlastnej krvi pacienta. Touto terapiou je možné spomaliť vonkajšie viditeľné prejavy starnutia prirodzenou cestou. Slúži na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek. Vďaka tomuto procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia. Plazmaterapiu je možné aplikovať v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk.

Spôsob podania a priebeh terapie
Pacientovi je injekčne odobraná skúmavka krvi. Ihneď po odobraní sa skúmavka s krvou umiestní na 5 minút do špeciálnej centrifúgy. Týmto procesom je krv separovaná na biele a červené krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje dôležité krvné doštičky. Takto oddelená plazma je následne premiešaná so špeciálnym DNA aktivátorom. Pripravené sérum lekár vpichuje pacientovi do pokožky. Plazmu môžeme podávať do pokožky pomocou klasickej mezoterapeutickej pištole alebo podobne ako pri aplikácii výplňových materiálov jemnou ihličkou. O tom ktorý spôsob aplikácie je pre vás vhodnejší, rozhodne lekár na základe stavu vašej pokožky a pokročilosti jej zmien. Ošetrenie pomocou Drakula terapie trvá v priemere 20 až 30 minút.

V závislosti od potreby je vhodné absolvovať 2 až 4 ošetrenia, v 2-týždňových intervaloch. Výsledok sa naplno prejaví v priebehu niekoľkých týždnov a účinky tejto terapie pretrvávajú 6-8 mesiacov.

Plazmaterapiu aplikujeme pomocou švajčiarskej technológie RegenPlazma alebo A-PRP- plazma. Táto plazma je bohatá na krvné doštičky a ide o doteraz najčistejšiu formu aplikácie krvnej plazmy za účelom omladenia pleti, pri ktorej dokážeme aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Klient si môže vybrať z dvoch možností – aplikácia čistej krvnej plazmy, alebo plazmy spojenej s kyselinou hyalurónovou.

Výhody terapie:

 • zlepšuje sa produkcia kolagénu a elastínu, čo prispieva k vyhladeniu jemných vrások
 • omladenie pleti
 • pleť pôsobí oddýchnuto
Plazmaterapia – Drakula terapia

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať