Korekcia jaziev

Kyselina hyaluronová

Jazvy je možné korigovať vpichnutím kyseliny hyalurónovej. Kyselina hyaluronová sa aplikuje do jazvy ako výplňový materiál, čo má za následok jej zjemnenie. Miesto vpichu sa pred aplikáciou znecitlivuje gélom.

Kyselina hyalurónová sa používa ako výplňový materiál a a slúži na odstránenie defektu, ktorým môžu byť:

  • vpadnuté jazvy (napr. jazvičky po akné alebo kiahňach)
  • vrodené alebo získané prehĺbeniny a nerovnosti
Kyselina hyaluronová
Chemický píling

Chemický píling

Chemický píling je technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky. Chemický roztok sa aplikuje na pokožku a spôsobí jej olúpanie. Nová, regenerovaná pokožka je zvyčajne hladšia, jazvy.

Chemický píling

Plazmaterapia – Drakula terapia

Ide o nechirurgickú metódu, ktorá spočíva v aplikácii vlastnej krvnej plazmy do podkožného tkaniva. Ošetrenie je bezpečné, netoxické a vašej pokožke úplne prirodzené pretože plazma je získavaná odstredením z vlastnej krvi pacienta. Touto terapiou je možné spomaliť vonkajšie viditeľné prejavy starnutia prirodzenou cestou. Slúži na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek. Vďaka tomuto procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia. Plazmaterapia je taktiež vhodná aj pri ošetrovaní rôznych častí tela. Stimuluje pokožku a zlepšuje elasticitu kože. Využíva sa na ošetrenie drobných jaziev a strií.

Spôsob podania a priebeh terapie
Pacientovi je injekčne odobraná skúmavka krvi. Ihneď po odobraní sa skúmavka s krvou umiestní na 5 minút do špeciálnej centrifúgy. Týmto procesom je krv separovaná na biele a červené krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje dôležité krvné doštičky. Takto oddelená plazma je následne premiešaná so špeciálnym DNA aktivátorom. Pripravené sérum lekár vpichuje pacientovi do pokožky. Plazmu môžeme podávať do pokožky pomocou klasickej mezoterapeutickej pištole alebo podobne ako pri aplikácii výplňových materiálov jemnou ihličkou. O tom ktorý spôsob aplikácie je pre vás vhodnejší, rozhodne lekár na základe stavu vašej pokožky a pokročilosti jej zmien. Ošetrenie pomocou Drakula terapie trvá v priemere 20 až 30 minút.

V závislosti od potreby je vhodné absolvovať 2 až 4 ošetrenia, v 2-týždňových intervaloch. Výsledok sa naplno prejaví v priebehu niekoľkých týždnov a účinky tejto terapie pretrvávajú 6-8 mesiacov.

Plazmaterapiu aplikujeme pomocou švajčiarskej technológie RegenPlazma alebo A-PRP- plazma. Táto plazma je bohatá na krvné doštičky a ide o doteraz najčistejšiu formu aplikácie krvnej plazmy za účelom omladenia pleti, pri ktorej dokážeme aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Klient si môže vybrať z dvoch možností – aplikácia čistej krvnej plazmy, alebo plazmy spojenej s kyselinou hyalurónovou.

Plazmaterapia – Drakula terapia

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať