Ruky

Radiesse

Kolagén je proteín ktorý tvorí až 70% kože, patrí vôbec k najdôležitejším a najzastúpenejším proteínom v ľudskom tele. Je zodpovedný za pevnosť a pružnosť spojivového tkaniva. Vekom klesá produkcia kolagénu a ochabovanie spojivového tkaniva. Navodenie kolagenézy je jedným z kľúčových procesov nutných k rejuvenizácii kože.

Kolagenéza je jedným z hlavných atribútov prípravku radiesse, ktorý vďaka svojmu jedinečnému zloženiu navodzuje zvýšenú produkciu kolagénu.
Radiesse je možné aplikovať takmer do ktorejkoľvek časti pokožky, toto ošetrenie je vhodné na rejuvenizácia rúk.

Radiesse účinkuje trojakým spôsobom:

  • Vyplňuje, liftuje a omladzuje.
  • V priebehu niekoľkých týždňov až mesiacov sa postupne vytvára hustá kolagénová sieť, ktorá sa klinicky prejavuje liftingovým efektom a konturovaním obrysov.
Radiesse
Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je dôležitou a prirodzenou súčasťou väziva. Koža obsahuje asi polovicu celkového množstva kyseliny hyalurónovej v organizme. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k tvorbe vrások.

Kyselina hyalurónová sa používa ako výplňový materiál a a slúži na odstránenie defektu, ktorým môžu byť:

  • vypĺňanie pokožky na rukách, pre dosiahnutie mladšie výzoru
  • strata podkožného tukového tkaniva
  • vrodené alebo získané prehĺbeniny a nerovnosti
Kyselina hyalurónová

Skinbooster

Skinbooster je ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti. Do kože sa aplikuje kyselina hyalurónová, ktorá má pozitívne účinky na hydratáciu pleti zvnútra. Ošetrenie je určené pre suchú a dehydrovanú pleť, ktorá vekom stráca svoju elasticitu. Kyselina hyalurónová omladzuje, odstraňuje jemné vrásky a podporuje tvorbu kolagénu. Zákrok sa vykonáva jedným z najlepších prístrojov na trhu – Aquaskin 2. Ošetrenie je bezbolestné, pleť je pred zákrokom znecitlivená anestetickým krémom.

Výhody terapie:

  • Spevnenie pokožky rúk
  • Hĺbková hydratácia kože
  • Efekt omladenia
Skinbooster

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať