Krk a dekolt

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je dôležitou a prirodzenou súčasťou väziva. Koža obsahuje asi polovicu celkového množstva kyseliny hyalurónovej v organizme. S pribúdajúcim vekom v koži podstatne ubúda koncentrácia kyseliny hyalurónovej, ktorá dokáže viazať množstvo vody. Kožné väzivo teda ukladá menej vody, a tým pôsobí koža neelastickým dojmom a má sklon k tvorbe vrások. Doprajte si omladenie.

Kyselina hyalurónová sa používa ako výplňový materiál a a slúži na odstránenie defektu, ktorým môžu byť:

 • strata podkožného tukového tkaniva (napr. vrásky v dekolte – “pokrčený“ dekolt)
 • vrodené alebo získané prehĺbeniny a nerovnosti
 • necklace lines (vrásky okolo celého krku)
Kyselina hyalurónová
Botulotoxín

Botulotoxín

Botulotoxín je látka schopná uvoľňovať svalové stiahnutia. Na tvári dokáže zmierniť až zamedziť zvýšenú mimickú aktivitu a tým vyhladiť mimické vrásky. Účinok botulotoxínu trvá zhruba 4-6 mesiacov , jeho efekt postupne odoznieva a je potrebné aplikáciu zopakovať . Korekcia vrások botulotoxínom je veľmi účinná a spoľahlivá metóda s minimálnym rizikom vedľajších účinkov. Je možné ju vždy podľa potreby zopakovať a je kombinovateľná so všetkými inými metódami odstraňovania vrások.

Botulotoxínom je možné korigovať:

 • Krk a dekolt (Nefertiti lift – vyrysovanie sánky)
Botulotoxín

Mezoterapia

Liečba mezoterapiou je nechirurgické kozmetické riešenie zamerané omladení tváre a krku. Mezoterapia sa aplikuje injekciami, ktoré obsahujú rôzne typy liečiv, vitamínov a minerálov. Sú zavedené do mezodermy – vrstvy tuku a tkaniva pod kožou.

Náš špecifický biorevitalizačný komplex má nasledujúce účinky:

 • Antiaeging (bojuje proti starnutiu)
 • Vyĺňa pokožku a regeneruje ju
 • Bieliaci efekt
Mezoterapia
Chemický píling

Chemický píling

Chemický píling je technika používaná na zlepšenie vzhľadu pokožky na tvári. Chemický roztok sa aplikuje na pokožku a spôsobí jej olúpanie. Nová, regenerovaná pokožka je zvyčajne hladšia a menej vráskavá ako tá stará. Náš chemický píling je schopný obmedziť mnohé známky starnutia na tvári, a takisto pomáha pri liečbe niektorých druhov akné a zamedzuje odfarbovaniu pokožky.

Účinky pílingu sú nasledovné:

 • Menej vrások v oblasti krku
 • Zjednotenie farby pleti
 • Jasnejšia pleť
 • Hladšia pokožka na krku
Chemický píling

Skinbooster

Skinbooster je ošetrenie zamerané na hĺbkovú regeneráciu pleti. Do kože sa aplikuje kyselina hyalurónová, ktorá má pozitívne účinky na hydratáciu pleti zvnútra. Ošetrenie je určené pre suchú a dehydrovanú pleť, ktorá vekom stráca svoju elasticitu. Kyselina hyalurónová omladzuje, odstraňuje jemné vrásky a podporuje tvorbu kolagénu. Zákrok sa vykonáva jedným z najlepších prístrojov na trhu – Aquaskin 2. Ošetrenie je bezbolestné, pleť je pred zákrokom znecitlivená anestetickým krémom.

Výhody terapie:

 • Omladenie pokožky krku a dekoltu
 • Vypnutie jemných vrások
 • Zvýšenie pružnosti kože
Skinbooster

Plazmaterapia – Drakula terapia

Ide o nechirurgickú metódu, ktorá spočíva v aplikácii vlastnej krvnej plazmy do podkožného tkaniva. Ošetrenie je bezpečné, netoxické a vašej pokožke úplne prirodzené pretože plazma je získavaná odstredením z vlastnej krvi pacienta. Touto terapiou je možné spomaliť vonkajšie viditeľné prejavy starnutia prirodzenou cestou. Slúži na celkovú regeneráciu pokožky a regeneráciu kožných buniek. Vďaka tomuto procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia. Plazmaterapiu je možné aplikovať v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk.

Spôsob podania a priebeh terapie
Pacientovi je injekčne odobraná skúmavka krvi. Ihneď po odobraní sa skúmavka s krvou umiestní na 5 minút do špeciálnej centrifúgy. Týmto procesom je krv separovaná na biele a červené krvinky a krvnú plazmu, ktorá obsahuje dôležité krvné doštičky. Takto oddelená plazma je následne premiešaná so špeciálnym DNA aktivátorom. Pripravené sérum lekár vpichuje pacientovi do pokožky. Plazmu môžeme podávať do pokožky pomocou klasickej mezoterapeutickej pištole alebo podobne ako pri aplikácii výplňových materiálov jemnou ihličkou. O tom ktorý spôsob aplikácie je pre vás vhodnejší, rozhodne lekár na základe stavu vašej pokožky a pokročilosti jej zmien. Ošetrenie pomocou Drakula terapie trvá v priemere 20 až 30 minút.

V závislosti od potreby je vhodné absolvovať 2 až 4 ošetrenia, v 2-týždňových intervaloch. Výsledok sa naplno prejaví v priebehu niekoľkých týždnov a účinky tejto terapie pretrvávajú 6-8 mesiacov.

Plazmaterapiu aplikujeme pomocou švajčiarskej technológie RegenPlazma alebo A-PRP- plazma. Táto plazma je bohatá na krvné doštičky a ide o doteraz najčistejšiu formu aplikácie krvnej plazmy za účelom omladenia pleti, pri ktorej dokážeme aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Klient si môže vybrať z dvoch možností – aplikácia čistej krvnej plazmy, alebo plazmy spojenej s kyselinou hyalurónovou.

Výhody terapie:

 • pevnejšia pokožka
 • potlačenie prejavov starnutia
Plazmaterapia – Drakula terapia

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať