Kyselina hyalurónová

Kyselinu hyalurónovú telo produkuje prirodzene, viaže na seba vodu a tým hydratuje našu pokožku a vlasy. Vekom jej množstvo v tele klesá a my môžeme na sebe pozorovať prvé známky starnutia ako ochabnutie pokožky a vrásky. Ošetrenie kyselinou hyalurónovou patrí medzi najobľúbenejšie nechirurgické zákroky v estetickej medicíne a jeho výsledky sú vidno okamžite. Kyselina hyalurónová je plne vstrebateľná a jej aplikáciu možno podľa potreby opakovať.

Výhody a efekty:

Pomáha nielen zjemniť vrásky, ale jej aplikáciou môžeme modelovať menšie nedostatky tváre, pozdvihnúť obočie, korigovať jazvy, zväčšiť alebo zvýrazniť pery, zjemňovať kruhy pod očami, či vyplniť pokožku rúk pre dosiahnutie mladistvého vzhľadu. Každé ošetrenie sa konzultuje s lekárom, ktorý vám odporučí najlepšie riešenie.

Prečo Biothecare?

  • Klientom poskytujeme servis na vysokej úrovni
  • Naším hlavným záujmom je spokojný klient, ktorého získame iba prácou s najkvalitnejšími produktami a najlepšími výsledkami
  • Náš tím pod vedením MUDr. M. Moataza Alfaresa, ktorý má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a sme špecialistami v komplexnom omladení tváre a oblasti formovania tela použitím nechirurgických postupov a technológií
  • Záleží nám na spokojnosti každého klienta, máme individuálny prístup a zmysle pre detail

Aplikácia kyseliny hyalurónovej prebieha injekčne po dezinfekcii a znecitlivení daného miesta krémom alebo anestéziou. Samotný zákrok trvá len pár minút v závislosti od problému. Ošetrené miesto môže byť po zákroku opuchnuté a začervenané, jedná sa o reakciu nášho tela na aplikáciu a spravidla do niekoľkých hodín podráždenie vymizne. Výsledky sú viditeľné hneď po aplikácii a efekt pretrváva od 6 do 12 mesiacov.

Možnosti ošetrenia

Ošetrenie kyselinou hyalurónovu dopomáha v mnohých oblastiach formovania a skrášľovania tváre. Pomôže zväčšiť a skrášliť vaše pery. Jej aplikáciou na vybrané miesta dokážeme modelovať tvár a docieliť tak napríklad pozdvihnutie obočia, či celkový lifting tváre a korekciu nosa. Ak trpíte výraznými kruhmi pod očami, aplikácia kyseliny hyalurónovej vám prinavráti stratené tukové tkanivo a vy tak získate opäť svieži vzhľad. V nedposlednom rade sa kyselina hyalurónová aplikuje ako výplň vrások a dopomáha k celkovému vypnutiu pokožky na tvári a vy sa tak zbavíte mimických, či iných vrások a opäť nadobudnete mladistvý vzhľad.

Najčastejšie otázky:

Kedy nie je možné zákrok vykonať?

Zákrok býva spravidla dobre znášaný no nie je možné ho vykonať v prípade akútneho zápalu, infekcie alebo herpesu v aplikovanej oblasti. Zákroky nie sú vhodné pre ľudí so zlou zrážanlivosťou krvi a pri gravidite. Zákroky sa nevykonávajú pri alergii alebo precitlivenosti na zložku v prípravku a osobám mladším ako 18 rokov.

Je zákrok bolestivý?

Pred aplikáciu kyseliny hyalurónovej sa dané miesto znecitliví krémom alebo sa injekčne podá anestézia. Samotné zákroky bolestivé nie sú. Ošetrené miesto môže byť po zákroku opuchnuté a začervenané. Jedná sa o reakciu nášho tela na aplikáciu a spravidla do niekoľkých hodín podráždenie vymizne.

Aké sú nežiaduce účinky?

Po aplikácii sa môžu vyskytnúť reakcie súvisiace s injekčnou aplikáciou ako začervenanie, opuch, bolesť, svrbenie, modriny a citlivosť v aplikovanej oblasti. Tieto reakcie sú popisované ako mierne až stredne závažné a obyčajne po niekoľkých dňoch vymiznú. Tieto reakcie sú normálne a očakávané. Málokedy sa môže vyskytnúť alergická reakcia. Miesto je po vpichu opuchnuté, alebo červené.

Čo môžem alebo nemôžem po zákroku robiť?

Po ošetrení by ste nasledujúce 2-3 dni nemali používať žiadny make-up, dotýkať sa ošetrenej oblasti, plávať, alebo podstupovať ťažkú fyzickú záťaž, vystavovať sa extrémnym teplotám, a dlhodobému slnečnému žiareniu, navštíviť saunu alebo kúpele. Po ošetrení pier by ste sa nemali po dobu 24 hodín bozkávať a pár dní piť príliž horúce ani príliž studené nápoje.

Ako dlho vydrží kyselina hyaluronová?

Výdrž aplikovanej kyseliny je individuálna. Závisí najmä od lokality kde bola aplikovaná. Všeobecne je to približne 6-12 mesiacov. Opakovanou aplikáciou sa jej výdrž predlžuje.

Recenzie

"Perfektný pán doktor, profesionálne služby… bola som už 2× u neho ďakujem za úžasnú zmenu a neľutujem pôjdem aj tretí krát !!!"

Natália

"Najlepší pán doktor, výborný prístup celého personálu a pekné prostredie👍"

Gabi

"Službu som využila prvýkrát v januári a opakovane v auguste. Prístup a estetické cítenie p. doktora boli v obidvoch prípadoch na vysokej úrovni. Moje pery sú krajšie a ja sa cítim skvelo. Službu rada využijem aj nabudúce."

Reňa

"Veľmi sympatický pán doktor, ktorému záleží na výslednom efekte. Keďže som v minulosti vyskúšala aj iné kliniky, mám s čím porovnávať a konečne som nemala pocit, že som ako na bežiacom páse. Myslím si, že takto majú vyzerať kvalitné služby. Ďakujem nielen za krásne a súmerné pery ale aj pocit, s ktorým som odchádzala."

Anonym

"Pán doktor je veľký profesionál vo svojom obore , už dávno som sa nestretla s takýmto prístupom konečne som si našla profíka a ostávam na tejto klinike …vrele odporúčam každej babe lebo ste v dobrých rukách."

Andrea

Cenník

  Ceny Ceny po zľave
APLIKÁCIA KYSELINY HYALURÓNOVEJ 
Aplikácia kyseliny hyalurónovej kanylou 15 €  
Aplikácia 1 ml Kyseliny Hyalurónovej (BELOTERO SOFT) jemné vrásky 225 €  
Aplikácia 1 ml Kyseliny Hyalurónovej (BELOTERO BALANCE) stredne hlboké vrásky, kruhy pod očami 250 €  
Aplikácia 1 ml Kyseliny Hyalurónovej (BELOTERO INTENSE) hlboké vrásky, pery 250 €  
Aplikácia 1 ml Kyseliny Hyalurónovej (BELOTERO VOLUME) modelovanie tváre, modelovanie nosa 275 €  
Aplikácia 0.6 ml Kyseliny Hyalurónovej (BELOTERO LIPS) pery 175 €  

Napíšte nám

Meno

Email (povinné)

Telefónne číslo

Správa (povinné)

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (povinné)

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a poskytovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. spoločnosti ALFARES, s. r. o., Šalviová 878/40, 821 01 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Konzultácia zdarma Zavolať