Klasické ošetrenie

Medzi klasické kozmetické ošetrenie patrí čistenie pleti. Dá sa doplniť i inými procedúrami.  Ošetruje sa pokožka na tvári, najmä čierne bodky, vyrážky alebo drobné škvrnky. Vplyvom znečistenia vonkajšieho prostredia sa nečistoty dostávajú do pokožky a tým zabraňujú pórom vo vylučovacej funkcii.  Ošetrenie sa skladá z povrchového čistenia, peelingu, mechanického čistenia, masky a krému. Toto ošetrenie je vhodné najmä na normálnu a zmiešanú pleť a takisto na problematickú aknóznu pleť, kde sa odporúča opakovať častejšie. Pomáha odstrániť odumreté bunky a vyhladzuje povrch pokožky.

Masáž tváre, krku a dekoltu pomáha udržiavať vašu pleť žiarivú a mladistvú a ide o spôsob ako si dopriať uvoľnenie. Má blahodarné a relaxačné účinky a to nielen na pleť, ale aj na celkovú nervovú sústavu. Masáž pomáha uvoľniť napätie v tvári, čím sa pokožka zjemní a bude mäkšia, pomáha pri únave a vyčerpanosti. Stimuluje sa pohyb lymfatického systému v tvári, čím pleť pôsobí oddýchnuto a rozžiareno.

Farbenie mihalníc zvýrazňuje tvar oka a rozžiari ho. Prípravky používané na farbenie sú šetrné a mihalnice nepoškodzujú. Výsledok po farbení je viditeľný okamžite a vydrží 3-4 týždne.

Úprava a farbenie obočia spolu s farbením mihalníc dokážu ovplyvniť celkový vzhľad tváre. Formovanie obočia sa vykonáva vytrhávaním chĺpkov do požadovaného tvaru. Najprv sa vykonáva farbenie a potom formovanie obočia.

Klasické ošetrenie

Prihláste sa k odberu noviniek

Napíšte nám svoju emailovú adresu a zaradíme vás do zoznamu odberateľov newslettra.

Konzultácia zdarma Zavolať