EMSCULPT NEO

EMSCULPT NEO je prvé a jediné neinvazívne tvarovanie tela na trhu, ktoré kombinuje 2 energie pre simultánne odbúravanie tukov a budovanie svalov za 30 minút.

Túto revolučnú novinku, ktorá bola uvedená na svetový trh pred pár mesiacmi, máme teraz na Slovensku na našej klinike. Nasledujte hviezdy a celebrity z Hollywoodu, ktoré už spoznali jej účinky na spevnenie svojho tela.

 

Cvičte inteligentnejšie, nie ťažšie

Neesenciálny tuk poskytuje väčšiu odolnosť voči športovému pohybu, čím núti človeka zvyšovať svalovú silu kontrakcií na daný tréning.
To si vyžaduje čas, energiu a veľa trpezlivosti, pokiaľ neobjavíte EMSCULPT NEO.

NOVINKA

Dokonca aj tie najodolnejšie miesta ako bočné brušné svaly možno vyformovať s novým aplikátorom. Vyskúšajte ho teraz so zľavou až 20%.

Čo je EMSCULPT NEO?

EMSCULPT NEO nadväzuje na svojho predchodcu Emsculpt súčasným vysielaním vysokofrekvenčných aj vysoko intenzívnych elektromagnetických energií.

Konečným výsledkom je viac redukcie tukov a rastu svalov ako pri akomkoľvek postupe podľa zlatého štandardu, za kratší čas a menej peňazí.

Ako funguje EMSCULPT NEO?

EMSCULPT NEO je založený na aplikátore, ktorý súčasne vysiela synchronizované RF a HIFEM + energie.

Vďaka rádiofrekvenčnému zahrievaniu sa teplota svalov rýchlo zvyšuje o niekoľko stupňov. Toto pripravuje svaly na vystavenie stresu, podobne ako to robí rozcvička pred akýmkoľvek tréningom. Za menej ako 4 minúty dosiahne teplota v podkožnom tuku hladiny, ktoré spôsobujú apoptózu, to znamená, že tukové bunky sú trvale poškodené a pomaly vylučované z tela. Klinické štúdie preukázali v priemere 30% zníženie podkožného tuku.

Energia HIFEM + obchádza mozgové obmedzenia a sťahuje svalové vlákna v oblasti v intenzitách, ktoré nie sú dosiahnuteľné počas dobrovoľného tréningu. Extrémny stres núti sval sa adaptovať, čo vedie k zvýšeniu počtu a rastu svalových vlákien a buniek. Klinické štúdie preukázali v priemere 25% nárast svalového objemu.

Výhody a efekty:

  • Dve terapie v jednej procedúre
  • Odbúravanie tukov a súčasné budovanie svalov
  • V priemere +25% svalov a -30% tukov
  • Trvanie jednej procedúry iba 30 minút
  • Neinvazívna metóda
  • Vysoká efektivita

Prečo Biothecare?

  • Klientom poskytujteme servis na vysokej úrovni
  • Naším hlavným záujmom je spokojný klient, ktorého získame iba prácou s najkvalitnejšími produktami a najlepšími výsledkami
  • Náš tím pod vedeím MUDr. M. Moataza Alfaresa, ktorý má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a sme špecialistami v komplexnom omladení tváre a oblasti formovania tela použitím nechirurgických postupov a technológií
  • Záleží nám na spokojnosti každého klienta, máme individuálny prístup a zmysel pre detail

Najčastejšie otázky:

Prečo je EMSCULPT NEO jednotka vo formovaní postavy?

EMSCULPT NEO je prvý a jediný neinvazívny postup formovania postavy, ktorý kombinuje 2 energie na súčasné odbúravanie tukov a budovanie svalov za 30 minút.

Je pre mňa tento postup vhodný?

Ak môžete mať úžitok z menšieho množstva tuku a väčšieho množstva svalov, môže byť postup EMSCULPT NEO veľmi vhodný. Dohodnite si konzultáciu zadarmo.

Aké oblasti je možné ošetriť

EMSCULPT NEO sa môže nanášať na brucho, zadok, ruky a lýtka. Vyskúšajte aj nový aplikátor na vyformovanie bočných brušných svalov.

Skutočne EMSCULPT NEO funguje?

Áno! EMSCULPT NEO a zabudovaná technológia vysoko intenzívneho magnetického poľa (HIFEM) boli klinicky testované na bezpečnosť a účinnosť prostredníctvom siedmich klinických štúdií. Okrem toho 30 vedeckých publikácií robí z HIFEM najintenzívnejšie skúmanú technológiu kontúrovania tela od jej uvedenia v roku 2018.

Čo cítim pri terapii?

V ošetrenej oblasti môžete cítiť intenzívne svalové kontrakcie spolu s pocitom zahriatia, ktorý je porovnateľný s masážou horúcimi kameňmi.

Aký je protokol pre EMSCULPT NEO?

Protokol pre EMSCULPT NEO sú zvyčajne štyri 30-minútové ošetrenia, naplánované s odstupom 5 – 10 dní. Dohodnite si konzuláciu zdarma a zistite všetky podrobnosti.

Je EMSCULPT NEO vhodný pre pacientov s BMI do 35?

Áno.

Aký je postup pri EMSCULPT NEO?

Procedúra EMSCULPT NEO je jednoduchá a ľahká. Na tento postup nie je potrebné sa vopred pripravovať. Ľahnete si, zatiaľ čo sa aplikátory nanášajú na ošetrovanú oblasť 30 minút. Počas liečby môžete pociťovať intenzívny, ale tolerovateľný pocit zahriatia spolu so svalovými kontrakciami. Po dokončení procedúry sa môžete okamžite vrátiť k svojmu dennému životu.

Je EMSCULPT NEO bolestivý?

Precedúra EMSCULPT NEO môže pôsobiť intenzívne, ale nikdy by nemala byť bolestivá.

Existuje prínos aj pre štíhlejšie pacientky? Čo ak má pacient nižšie BMI a zaujíma ho iba budovanie svalov?

Aj štíhlejší pacienti, ktorí sa zaujímajú o budovanie svalov, môžu využiť výhody EMSCULPT NEO. Bolo dokázané, že EMSCULPT NEO zväčšuje vaše svaly v priemere o 25%.

Recenzie

"Profesionálny prístup...podrobne vysvetlené o aký výkon sa konkrétne bude jednať a čo by eventuálne v prospech klientky ešte vylepšené mohlo by byť ..bola som veľmi spokojná...ďakujem"

Gitka

"Som nadmieru spokojná. Milý príjemný prístup a profesionálne odvedená práca."

Ida

"Pán doktor má veľmi zodpovedný prístup. Presne si naznačí, kam botulotoxín aplikuje. (Nie všetci to tak robia.) Poradí, čo a ako vylepšiť."

Ľubica

"Som veľmi spokojná s výsledkom, aj s celým priebehom zákroku. Pán doktor neuveriteľne milý a ochotný. Prostredie príjemné. Odporúčam."

Mária

"Veľmi milý personál, pekné komorné prostredie v centre mesta a navyše pán doktor veľký profík, prácu si odviedol výborne."

Ida

Cenník

  Cena Po zľave
 
1 lokalita brucho/zadok/stehná/boky/bočných strán brucha 600€ 500€
4 ošetrenia brucho/zadok/stehná/boky/bočných strán brucha 2200€ 1800€
1 lokalita ruky/lýtka 425€ 350€
4 ošetrenia ruky/lýtka 1600€ 1300€

 

Napíšte nám

Meno

Email (povinné)

Telefónne číslo

Správa (povinné)

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (povinné)

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a poskytovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. spoločnosti ALFARES, s. r. o., Šalviová 878/40, 821 01 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Konzultácia zdarma Zavolať