DermaPen 4

Trápi vás nejednotný tón pleti, pigmentácia, strie, jazvičky po akné, či rozšírené póry? Túžite po pevnejšej a elastickejšej pleti?

Vyskúšajte ošetrenie DermaPen, ktorý je výsledkom mnohoročného výskumu. Ide o najpokročilejšie a najrýchlejšie mikroihličkovacie zariadenie na trhu. Obnova pleti začína v spodných vrstvách, preto je toto ošetrenie veľmi účinné.

DermaPen ošetrenie sa využíva na:

 • stiahnutie pórov a vypnutie pleti
 • lepšiu elasticitu pokožky a mladší vzhľad
 • farebné zjednotenie pleti
 • korekciu väčších vrások aj drobných tvárových rýh
 • regeneráciu pokožky po opaľovaní
 • zmiernenie pigmentácie a hyperpigmentácie
 • korekciu jaziev, jazvičiek následkom akné a strií
 • aj na citlivé oblasti ako je okolie očí, pery a nos
 • celú plochu tváre a zároveň telo (jazvy, strie na tele)

Prečo Biothecare?

 • Klientom poskytujteme servis na vysokej úrovni
 • Naším hlavným záujmom je spokojný klient, ktorého získame iba prácou s najkvalitnejšími produktami a najlepšími výsledkami
 • Náš tím pod vedeím MUDr. M. Moataza Alfaresa, ktorý má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a sme špecialistami v komplexnom omladení tváre a oblasti formovania tela použitím nechirurgických postupov a technológií
 • Záleží nám na spokojnosti každého klienta, máme individuálny prístup a zmysel pre detail

Čo je DermaPen?

DermaPen je ošetrenie, ktoré využíva fyziologické schopnosti kože na jej vlastnú regeneráciu. DermaPen pomocou mikroihličiek vytvára v pleti tisíce kanálikov, ktoré spustia imunitnú reakciu tela a aktivujú rastové faktory. Proces podporuje obnovu kožných buniek, tvorbu nového kolagénu a posilňuje obranyschopnosť pleti. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. To všetko za minimálnu dobu hojenia a diskomfortu pri ošetrení. Malé zvislé vpichy nepoškodzujú vrstvy kože ako iné ihličkové metódy, preto sa koža hojí rýchlejšie.

Vzniknuté kanáliky je možné využiť aj k tomu, aby sa do kože vstrekli nové výživné látky, ako je hyaluron, či vitamíny. Môžu výrazne zrýchliť hojenie a vylepšiť celkový výsledok ošetrenia.

Doba procedúry: 7 minút

Frekvencia ošetrení: 1 x za 3 týždne

Počet opakovaní: 4 – 10 x

Cena od: 180 €

 

Najčastejšie otázky:

Je to pre mňa vhodné?

Ošetrenie nemusí byť vhodné, pokiaľ užívate lieky proti zrážanlivosti krvi, trpíte kožným ekzémom, lupienkou, trápia vás herpetické infekcie, alebo ste tehotná. Informujte sa prosím u nás vopred.

Ako zákrok prebieha?

Zákrok prebieha bez lokálnej anestézie. Pred ošetrením sa pleť odlíči a vydezinfikuje. Špeciálne mikroihly jemne a vo veľkej rýchlosti prepichujú zvislo pokožku. Vďaka vibráciám je ošetrenie takmer nebolestivé, čím sa odlišuje od iných ihličkových metód ošetrenia. Na upokojenie pleti je následne aplikovaná chladivá hydratačná maska. Jednorazové nadstavce zabezpečujú sterilitu a zabránia prenosom infekcií.

Ako sú reakcie po zákroku? Čo nesmiem robiť?

Po ošetrení môže byť pleť jemne začervenaná 12 až 48 hodín. Na niektorých miestach sa môžu objaviť jemné chrasty. Pleť by sa mala zahojiť do 7 dní od zákroku.

Po zákroku je vhodné používať séra s obsahom kyseliny hyalurónovej a vitamíny. Pleť by mala byť neustále hydratovaná a chránená pred UV žiarením, aby sa predišlo pigmentovým zmenám. Druhý deň po ošetrení je možné použiť mejkap.

Za aký čas uvidím zmeny?

Bežne je výsledok viditeľný už po prvom ošetrení. Dlhotrvajúcu a väčšiu zmenu je možné vidieť po 4 – 6 ošetreniach. Pleť sa bude zlepšovať aj naďalej, do 6 mesiacov po ošetrení.

Recenzie

"Profesionálny prístup...podrobne vysvetlené o aký výkon sa konkrétne bude jednať a čo by eventuálne v prospech klientky ešte vylepšené mohlo by byť ..bola som veľmi spokojná...ďakujem"

Gitka

"Som nadmieru spokojná. Milý príjemný prístup a profesionálne odvedená práca."

Ida

"Pán doktor má veľmi zodpovedný prístup. Presne si naznačí, kam botulotoxín aplikuje. (Nie všetci to tak robia.) Poradí, čo a ako vylepšiť."

Ľubica

"Som veľmi spokojná s výsledkom, aj s celým priebehom zákroku. Pán doktor neuveriteľne milý a ochotný. Prostredie príjemné. Odporúčam."

Mária

"Veľmi milý personál, pekné komorné prostredie v centre mesta a navyše pán doktor veľký profík, prácu si odviedol výborne."

Ida

Postará sa o vás doktor lekárskej estetiky Dr. Alfares s 15- ročnými skúsenosťami a jeho kvalifikovaný tím. Klienti u nás oceňujú hlavne zmysel pre estetické cítenie, vnímavosť a ľudský prístup. Svedčí o tom aj množstvo 5-hviezdičkových recenzií na Googli či Facebooku.

 

Cenník

Ceny Ceny po zľave
MICRONEEDLING Dermapen 4™
Dermapen 4™ Basic 180 €
Dermapen 4™ + Über peel™ 220 €
Dermapen 4™ MG Collection 300 €
Dermapen 4™ EXO-SKIN Treatment 470 €

 

Aj vám pomôžeme vyzerať podľa vašich predstáv. Zdôverte sa nám s vaším problémom.

 

Napíšte nám

Meno

Email (povinné)

Telefónne číslo

Správa (povinné)

Súhlasím so spracovaním osobných údajov (povinné)

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a poskytovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. spoločnosti ALFARES, s. r. o., Šalviová 878/40, 821 01 Bratislava-Ružinov, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Konzultácia zdarma Zavolať